ALOHA TRAVEL

Përgatitni valixhen tuaj dhe zgjidhni një vend në hartë. Më në fund është koha për të udhëtuar përsëri dhe me ne kjo është edhe më e lehtë!

Aloha Travel është agjensioni juaj turistik i ëndërrave i cili do të ju mundësojë udhëtime të paharueshme. Si kompani e re, ne jemi të fokusuar drejt klientit dhe klientët tanë janë prioritety ynë. Shërvimet tona kryesore përfshijnë:

 

  • Pushime dhe udhëtime të ndryshme në destinacionet tuaja të ëndrrave
  • Avio/Bus Bileta drejt të gjithë destinacioneve
  • Rezervim i trajekteve
  • Sigurime shëndetësore
  • Transfer të sigurtë parash

PSE DUHET TË JEMI NE ZGJEDHJA JUAJ?

PROFESIONALIZËM, CILËSI DHE TË TJERA.

KONSULTOHUNI ME NE

Ne jemi pranë jush edhe në destinacionet e juaja rreth botës. Ekipi ynë në destinacionin tuaj do të ju ndihmojë në akomodimin tuaj.

NE PËRGATISIM NJË PLAN TË VECANTË PËR JU

Ekipi ynë do të përgatisë krejt udhëtimin tuaj, me rekomandime të sakta për një qëndrim fantastik duke përfshirë një agjendë perfekte.

REZERVONI UDHËTIMIN TUAJ

Ne me eksperiencën dhe profesionalizmin tonë do të ju ndihmojmë që të zgjidhni hotelet dhe aktivitetet më të mira me cmimet më të lira.

PUSHIME EGZOTIKE

MALDIVES, ZANZIBAR, TAJLDANDE & TË TJERA

OFERTAT MË TË MIRA

ZANZIBAR

VETËM ME ALOHA TRAVEL
VIZITONI ZANZIBARIN MBRESËLËNËS
NA KONTAKTONI
NA KONTAKTONI
OFERTAT MË TË MIRA
ME CMIMET MË TË MIRA

MALDIVES

PARAJSA MË AFËR JUSH

DUBAI

MADHËSHTORË

ME HOTELET MË TË MIRA
OFERTA TË VOLITSHME GJATË TËRË VITIT
NA KONTAKTONI
NA KONTAKTONI
OFERTA TË VOLITSHME GJATË TËRË VITIT
ME HOTELET MË TË MIRA

MADHËSHTORË

TAJLANDA

JENI TË LIRË KËTË FUNDJAVË?

OFERTA EKSKLUZIVE PËR HOTELET MË TË MIRA RRETH BOTËS!

NA KONTAKTONI
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns