Rreth Nesh

PSE TË JEMI NE ZGJEDHJA JUAJ?

Planifikoni pushimet tuaja perfekte me agjensinë tonë të udhëtimit. Zgjidhni midis qindra ofertave gjithëpërfshirëse!

Ne sjellim cilësinë me cmimet më të mira në treg për të ju siguruar juve pushime të sigurta dhe të paharueshme!

Ne punojmë shumë për të siguruar tarifat më të mira të hotelit në destinacionet më të njohura. Kërkoni dhe rezervoni turne aventureske tani!

Rezervoni paketa ndërkombëtare të pushimeve me ne dhe krijoni kujtime që do të zgjasin gjithë jetën! Ne do t’ju ndihmojmë të krijoni historinë tuaj të udhëtimit!

Ne jemi pranë jush kudo që ju udhëtoni me ne, për të ju përgjigjur kërkesave tuaja

KUSH JEMI NE?

unnamed.jpg
Fisnik Qamili
CEO dhe bashkëthemelues
aaa.jpg
Aziz Jashari
CEO dhe bashkëthemelues

ËSHTË MË MIRË TË UDHËTOSH MIRË, SESA TË ARRISH.

Buddha

JENI TË LIRË KËTË FUNDJAVË?

OFERTA EKSKLUZIVE PËR HOTELET MË TË MIRA RRETH BOTËS!

KLIENTËT TANË NDAJNË EKSPERIENCAT E TYRE

TË FRYMËZUAR NGA UDHËTIMET TUAJA? TREGONI MIQVE TUAJ!

unnamed-1.jpg

Fejesa jonë në Venezzia, Itali e mundësuar nga Aloha Travel do të jetë gjithmonë kujtimi më i bukur i dashurisë sonë.

unnamed.jpg

Ne kemi një jetë dhe një mundësi për ta përjetuar atë maksimalisht. Udhëtimi në Zanzibar dhe njohja e një vendi të ri në mes ekskluzivitetit dhe luksit që di ta sigurojë vetëm Aloha Travel e bën këtë udhëtim të vecante.
Aloha Travel tanimë është zgjedhja ime e parë.

unnamed-1.jpg

Ky ishte një nga pushimet më të mahnitshme mes motrave që kemi pasur ndonjëherë. Kombinimi perfekt i pushimit dhe eksplorimit të një vendi të ri dhe kulturë tjetër, me një shërbim të lartë dhe profesional.

 

PARTNERËT TANË

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns